Projekt unijny: "Pomyśl… na pewno potrafisz" PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2015 11:55

Kapitał ludzkiUnia Europejska

Zaproszenie do złożenia oferty

W związku z realizacją projektu pod nazwą "Pomyśl. na pewno potrafisz" realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych

zapraszam

wszystkich chętnych nauczycieli posiadających uprawnienia określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli (Dz. U. Nr 50, poz. 400) do składania ofert na realizację dodatkowych zajęć w okresie XII.2011 - VI.2012 dla uczniów klas I-III szkół podstawowych:

1. ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji,

2. z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych,

3. z zaburzeniami komunikacji społecznej (zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne),

4. szczególnie uzdolnionych głównie z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych.

Głównym celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych uczniów poprzez indywidualizację procesu kształcenia na zajęciach dodatkowych, w tym w szczególności:

1. zmniejszenie trudności u uczniów, o których mowa w pkt 1-3,

2. rozwijanie ciekawości poznawczej z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych u uczniów uzdolnionych.

Zajęcia odbywać się będą przez 18 tygodni po przeciętnie 2 godz. w tygodniu (szczegółowe informacje posiadają dyrektorzy szkół).

Wartość 1 godziny pracy brutto - 35,00 zł.

Termin składania ofert - 1 grudnia 2011 r.

W załączeniu wzór oferty.

Podczas oceny złożonych ofert możliwy jest kontakt z osobami składającymi ofertę w sprawie dodatkowych wyjaśnień.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

• u dyrektorów szkół podstawowych,
  • w wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Olecku, pokój nr 4, tel. 87/520 08 55 lub 87/ 520 09 67 (Katarzyna Judycka, Elżbieta Rękawek).

Burmistrz Olecka

Projekt "Pomyśl... na pewno potrafisz" współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Tu można pobrać wzór oferty.

Poprawiony: środa, 07 października 2015 09:25