Dzień Papieski w szkole PDF Drukuj Email
środa, 16 października 2019 20:47

“Wstańcie, chodźmy!” – to hasło XIX Dnia Papieskiego, który obchodzony był 13 października w całej Polsce. My również włączyliśmy się w obchody tego dnia. W naszej szkole, 16.10.2019 r. (w bibliotece szkolnej) odbył się montaż słowno-muzyczny upamiętniający pontyfikat Jana Pawła II. Montaż był wyrazem podziwu i ogromnej wdzięczności naszemu rodakowi za jego posługę miłości Kościołowi. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy odśpiewaniem Barki, ulubionej pieśni Jana Pawła II. Uczniowie klas II, II, IV i VI swymi występami wyrazili wdzięczność Ojcu Świętemu za troskę, miłość, dobroć, prawdę i niezwykłą osobliwość. Na koniec spotkania padły pytania dotyczące życia i pontyfikatu św. Jana Pawła II. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą.

Organizacja spotkania: Marzanna Sienkiewicz

MS