Wiosenny turniej klas PDF Drukuj Email
czwartek, 21 marca 2019 17:32

21.03.2019 r. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny był w naszej szkole powitany w ciekawy sposób. Najpierw odbyło się wiosenne sprzątanie posesji szkolnej, poboczy dróg w Lenartach i Judzikach oraz stadionu w Lenartach. Później wszyscy uczniowie wzięli udział w turnieju klas IV-VI jako uczestnicy, kibice i widzowie. Uczestnicy turnieju rywalizowali w następujących konkurencjach: strój klasowy, prezentacja klasy, hasło dopingujące grupę, wiedza matematyczna, przysłowia, plastyka, taniec, sprawność fizyczna, życie szkoły. Zwyciężyła klasa VI, zdobywając 83 punkty. W nagrodę uczniowie otrzymali tort orzechowy, upieczony przez Małgorzatę Skrocką. Po turnieju odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na przebranie wiosenne.

Organizacja turnieju: Małgorzata Skrocka, Agnieszka Łaskowska

Organizacja konkursu na przebranie: Marzenna Grodzicka