W krainie Lawendowego Rycerza PDF Drukuj Email
piątek, 04 stycznia 2019 18:57

4.01.2019 r. ZWP, oddział przedszkolny i klasy I-III wybrały się do Olecka na spektakl teatralny „W krainie Lawendowego Rycerza”  w wykonaniu Teatru Artenes z Wrocławia. Główny bohater – Kuba jest jedynakiem, jego rodzice to bardzo zapracowani ludzie, mający mało czasu dla synka. Kuba lubi gdy mama mu czyta, ale zdarza się to coraz rzadziej i dlatego Kubuś próbuje czytać sam, aż pewnego razu zasypia nad książką i przenosi się w świat Księgolandii – krainy Lawendowego Rycerza. Razem z postaciami tajemniczej krainy chłopiec przeżywa różne ciekawe i zaskakujące przygody. Spektakl promuje czytanie książek wśród najmłodszych. Nawet zagorzali przeciwnicy czytania, wyszli z niego przekonani, że książka to coś fajnego.

Opiekunowie: Urszula Grzybowska, Beata Kamińska-Kołodzińska, Beata Roszkowska, Małgorzata Skrocka

BKK

Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 19:09