"Ach, ta Pippi" PDF Drukuj Email
wtorek, 16 stycznia 2018 19:52

16.01.2018 r. dzieci z zespołu wychowania przedszkolnego, oddziału przedszkolnego i klas I-III podziwiały spektakl teatralny pt. „Ach, ta Pippi” w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu. Przedstawienie powstało w oparciu o klasykę serii książek Astrid Lindgren.  Główna bohaterka to dziewczynka o marchewkowym kolorze włosów. Pomimo tego, że nie ma rodziców wcale nie jest samotna. Mieszka z koniem i małpką, Panem Nilssonem. Ma dwoje wspaniałych przyjaciół, Tommy’ego i Annikę, z którymi przeżywa wiele przedziwnych i zabawnych przygód. Jest niesforna, pogodna, pełna energii i bezpretensjonalna. Pippi ma wyjątkową fantazję i mnóstwo pomysłów. W spektaklu dominowały roztańczone sceny, sytuacje pełne humoru oraz zabawne pościgi, które zainteresowały każde dziecko. Mali widzowie z zapartym tchem oglądali przygody barwnej bohaterki.

BKK

Poprawiony: wtorek, 16 stycznia 2018 20:04